חדרים לפי שעה בקריית חיים

חדרים לפי שעה בקרית חיים
אם גם לכם נמאס משעות העבודה המטורפות, החיים הקדחתניים שדורשים מאיתנו בכל יום יותר ויותר, אם גם אתם רוצים רק שעה, שעתיים של שקט ומנוחה לבד או עם בת/בת הזוג שלכם אתם מוזמנים לקפוץ אלינו וליהנות ממגוון חדרי אירוח לפי שעה בקרית חיים שיעניקו לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים - חופש!

מי קבע שאם רוצים חופש צריך לתכנן אותו מראש? למה תמיד שאנו רוצים קצת זמן לעצמנו מעורבים בזה כל כך הרבה גורמים? הבייסיסיטר, הבוס בעבודה, ההוא שיחליף אותנו בזמן שאנו נעדרים, הבנק? מעכשיו לא צריך לערב אף אחד!
בסכום כסף זעום שאפילו הבנק לא ישים לב שהוצאתם ובשעות נוחות שלא מצריכות חופש מהעבודה או מישהו שישמור על הילדים אתם יכולים לקחת לכם מספר רגעים של מנוחה ושלווה, של התנתקות ואתם יודעים מה? למה לא לנצל את הרגע הזה גם לקצת רומנטיקה?!

מגוון חדרי אירוח לפי שעה בקרית חיים שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות משעות איכותיות לבד או יחד עם האהובים שלכם, לשתות כוס יין איכותי, ליהנות מהאווירה המיוחדת והפרטית ולצבור אנרגיות מחודשות להמשך השגרה הלחוצה שלנו.
החדר מאובזר בכל מה שדרוש- מיטה זוגית נוחה, פינת ישיבה, מסך צפייה עם מבחר ערוצים, חדר רחצה ושירותים, מטבחון להכנת ארוחות קלות, אינטרנט אלחוטי, מיזוג אוויר וחניה פרטית.. מה צריך יותר מזה?! השכרת חדרים לפי שעה בקרית חיים הם פתרון אידיאלי ואולטימטיבי עבורכם, עכשיו שאתם יודעים שהוא קיים, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את החדר המועדף עליכם לפי התמונות המוצגות באתר ולחייג למספר המופיע מעל התמונה שלו! תסבירו לבעל המתחם מתי אתם רוצים להגיע ולכמה זמן והוא יתאים לכם מחיר!

ועכשיו מה? לארוז מזוודות? ממש לא! לקחת חופש מהעבודה? אין צורך! להזמין בייביסיטר? תשאירו את הכסף הזה לעצמכם....
פשוט קומו, הניעו את הרכב ובואו, חדרים לפי שעה בקרית חיים – האהבה הבאה שלכם...

חדרים לפי שעה בקריית חיים