חדרים לפי שעה ברמת הגולן

חדרים לפי שעה ברמת הגולן
רמת הגולן היא אזור בצפון מזרח במדינת ישראל. דיסציפלינות שונות מגדירות באופן שונה את גבולות השטח אשר מוגדר כרמת הגולן – כאזור גאולוגי וביוגאוגרפי, רמת הגולן היא רמה שטוחה השוכנת בין יער הירמוך מדרום, הכנרת ועמק החולה ממערב, והר החרמון מצפון. במזרח גובל הגולן בחורן, אף כי הגבול הגאוגרפי אינו ברור, כיוון שמישורי הבזלת ממשיכים עד לעומק סוריה. שטח הרמה הוא כ- אלף שמונה מאות קילומטרים רבועים מהם כ- אלף מאתיים קילומטרים רבועים בשליטת מדינת ישראל. ברמת הגולן נחלים רבים, המספקים כשליש מימי הכנרת. שלושת הבולטים שבהם מחלקים את רמת הגולן לשלושה חלקים – הצפוני בין החרמון לנחל גילבון, המרכזי בין נחל גילבון לנחל דליות, והדרומי בין נחל דליות לירמוך.

מה טומן בחובו אזור רמת הגולן?
אין כמו חופשה ברמת הגולן, המקום האידיאלי לחופשה רומנטית ומענגת במיוחד. גם לאלו מכם שנוהגים לנפוש בחוץ לארץ – הגיע הזמן שתנפשו כחול ולבן, בואו ותכירו מקרוב את רמת הגולן, תתאהבו ולא תרצו לעזוב אותה, תוכלו ליהנות באותה המידה ברמת הגולן ואף יותר אולי. אזור רמת הגולן מציע לכם מבחר של מתחמי ספא, הרבה מסעדות ומבחר מגוון של אטרקציות עד בלי די, הכל על מנת שתרכיבו לכם חופשה קסומה, בין אם הנופש הוא לציון אירוע מסוים ובין אם הנופש נועד סתם לשבור לכם את השגרה האפורה והיום יומית שלכם.

חדרים לפי שעה ברמת הגולן משקיפים לנוף פסטורלי ויפהפה במיוחד, ואם אתם בעניין של נופים, תוכלו אף לצאת לטיולים באזור ולראות מגוון נופים מרהיבים ועוצרי נשימה, נחלים וואדיות, קטיף של פירות לפי עונות ספציפיות, וישנה אפשרות של שילוב אטרקציות כמו למשל – ראפטינג בנהר, או אף טיול טרקטורונים.
המיקום של הצימרים הוא נושא בעל חשיבות מרובה, מכיוון שכל הרעיון הוא לברוח לזמן קצר, כי אתם עובדים, כי הבייביסיטר יכולה להישאר רק כמה שעות, או כי נסיבות חיים אחרות מונעות מכם חופשה אמיתית בת יום או יומיים. ולכן כדי לנסוע לרמת הגולן, תשלבו זאת עם טיול לאורך כל היום.

חדרים לפי שעה ברמת הגולן