חדרים לפי שעה בישרש

מושב ישרש נמצא בשפלה, ליד העיר רמלה, מסונף לתנועת המושבים ותחת אזור שיפוטה של המועצה האזורית. גזר שמו של המושב ישרש לקוח מהפסוק המקראי: "הבאים ישרש יעקב , יציץ ופרח ישראל" (ישעיהו, כ"ז, ו'). תושבי ישרש נהנים משקט ומשלווה בחיי המושב הכפריים כמו גם הקרבה לערי המרכז ומה שהן מציעות. בשנת 1950 הוקם מושב ישרש ומייסדיו היו עולים יוצאי מרוקו. בעבר היה מושב ישרש חקלאי ורוב תושבי המושב ישרש התפרנסו מחקלאות , אולם במהלך השנים הפכו רוב התושבים במושב ישרש לבעלי מקצועות חופשיים כעצמאיים וכשכירים. כיום מתגוררים ביישוב ישרש כ- שמונה מאות וארבעים ותשע תושבים והקהילה חילונית. ביישוב ישרש פועלים מוסדות שירותים לרווחת התושבים ביניהם: צרכנייה, מזכירות, קופת חולים, מגרשי ספורט, בריכת שחייה ומועדון.

מדוע כדאי לשכור חדרים לפי שעה בישרש?
למי מבינכם אשר מחפש נופש באזור המרכז ורוצה מקום שקט ודיסקרטי, אבל גם שיהיה קרוב לאזורי הבילוי המרכזיים, מושב ישרש הוא המקום האידיאלי ביותר עבורכם, מכיוון שמושב ישרש ממוקם על כביש ביל"ו רמלה ונמצא במרחק נסיעה של עשר דקות מראשון לציון, עשרים וחמש דקות מתל אביב, חמש דקות מרחובות ושתי דקות מרמלה. כך אתם יכולים לתפוס שתי ציפורים במכה אחת – גם ליהנות מהשקט והשלווה הפסטורליים של מושב וגם ליהנות מאטרקציות ואתרי בילוי שמציעים הערים המרכזיות אשר קרובות כל כך למושב ישרש.

חדרים לפי שעה בישרש מציעים לכם צימרים אשר הושקע בהם עיצוב בקו מודרני וקלאסי, על מנת להנעים לכם את השהות והחוויה הרומנטית שלכם. בתוך חדרים לפי שעה בישרש תוכלו למצוא מיטה זוגית מפנקת במיוחד, תאורה רומנטית, ג'קוזי וחדר רחצה מאובזר, פינת קפה, מיני בר עם שתייה חמה וקרה ועוד שלל פינוקים.
עליכם להגדיר מראש מה אתם רוצים שיהיה בצימר. האם אתם מעוניינים בג'קוזי בתוך הצימר? או דווקא במבנה מחוץ לצימר? ואולי אתם מעדיפים ג'קוזי בחצר? האם אתם מעוניינים שיהיה במתחם הצימר גם בריכה? אם אתם כפופים לאילוצי זמן, עדיף שלא לבזבז את הזמן על נסיעה למקום רחוק, הזמינו חדרים לפי שעה בישרש.

חדרים לפי שעה בישרש