חדרים לפי שעה בכפר אוריה

ראשיתו של כפר אוריה עוד לפני מלחמת העולם הראשונה, בידי קבוצה של ציונים מפולין שתכננה להקים במקום מושבה. בתחילה הוחכרו האדמות לערבים. לאחר מכן הגיעה קבוצה של 13 פועלים יהודים, אשר הייתה ידועה בשם קבוצת סג'רה, וכללה בין היתר את א. ד. גורדון, שעזבה את המקום לאחר שנה. עם תום מלחמת העולם הראשונה נעשה שוב ניסיון התיישבות, הפעם עם קבוצת עבודה שבין חבריה היה לוי אשכול – שהיה ברבות הימים לראש הממשלה, אולם לאחר שנתיים עזבה הקבוצה ועברה לדגניה ב'. המקום היה בבעיה מכיוון שחלק מהרוכשים המקוריים לא שהו כלל בארץ או שלא עיבדו את האדמה, ועל המקום הצטברו חובות כבדים על מסים שלא שולמו. ניסיונות שונים ליישב קבוצות של פועלים לא הצליחו. במאורעות 1929 נותרו במקום שש משפחות בלבד, והם נאלצו לנטוש אותה לאחר שהיישוב נבזז ונשרף בידי פורעים מהשכנים מסביב. המקום נותר בשיממונו עד שנת 1944 אז יושב המקום מחדש על ידי קבוצת פועלים יהודית ממוצא כורדי שרצו להקים בית יהודי במושב כפר אוריה. אולם במלחמת העצמאות פונו הנשים, ולאחר מכן הגברים.

אינפורמציה אודות חדרים לפי שעה בכפר אוריה –
בתוך הפסטוראליה, כאילו לקחו אותה מציור אומנות, מול נופי הרים ירוקים ותמירים, ממתינים לכם חדרים לפי שעה בכפר אוריה, עבור הזוגות מבינכם אשר מחפשים בילוי רומנטי ואיכותי במיוחד, הצימרים יעניקו לכם פרטיות, רומנטיקה וטבע, כיף גדול של חופשה צרופה. כפר אוריה נמצא בשפלת יהודה, הוא נמצא בסמוך לבית שמש, תרום, תעוז, אשתאול וצלפון, בנסיעה של עשרים דקות תוכלו להגיע למודיעין, וכן לירושלים, ובנסיעה של עשר דקות לנחשון, לצומת לטרון ולשמשון.
היתרון של כפר אוריה – שמצד אחד הם קרובים למרכז, אך מצד שני יש להם את כל היתרונות של מושב פסטורלי ושקט, שלווה ונינוחות, התמזגות של טבע ורומנטיקה, כליל השלמות בבריאת מופת. בתוך חדרים לפי שעה בכפר אוריה תמצאו ג'קוזי גדול במיוחד וחמים, מול חלון ויטרינה אשר משקיף אל עבר הרי יהודה, בריכת שחייה פרטית, פינת חצר צמודה, ואם יש לכם אירוע יקשטו לכם את החדר בעלי כותרת ובבלונים לשמחה.

חדרים לפי שעה בכפר אוריה