חדרים לפי שעה בכפר סבא

השם כפר סבא – לראשונה מוזכרת כפר סבא בכתבי ההיסטוריון יוספוס פלביוס בשנת שמונים ושש לפני הספירה, בתארו את ניסיונו של אלכסנדר ינאי לחסום את חייליו של אנטיוכוס דיוניסוס באמצעות חפירת תעלה עמוקה בכפר סבא עד שהגיעה לנמל של יפו. סמל העיר – משקף את אופייה של העיר ומופיע בו החאן שהוא הבית הראשון בכפר סבא המתחדשת . בניין זה הפך ברבות הימים לעירייה. לצדו נטועים שני עצי אקליפטוס, אשר ניטעו בשנת 1906. בסמל משולבים זה לצד זה מבני תעשייה, מבני מגורים ועצי פרי הדר, אשר אפיינו את כפר סבא במשך שנים רבות. הסמל עוצב על ידי יעקב אבוקאי ב-1953.

מה מציעים חדרים לפי שעה בכפר סבא?
תוכלו למצוא חדרים לפי שעה בכפר סבא, אשר יספקו לכם פרטיות ודיסקרטיות מלאה, חניון וצימרים מבודדים שאף אחד מאורחי המקום לא יראה אתכם. התשלום הינו אנונימי ובמזומן, כך שגם לא תצטרכו להיפגש פנים מול פנים עם בעלי הצימרים של כפר סבא, הכל למען הנוחיות והרווחה שלכם. תקבלו חדרים אשר עונים לכל הדרישות והמאווים שלכם. סוף כל סוף מצאתם כמה רגעים פנויים בחיים העמוסים שלכם ואתם יכולים להקדיש אותם לעצמכם, זה בדיוק הזמן שלכם לשכור חדרים לפי שעה בכפר סבא. כפר סבא היא עיר קרובה לכל ישוב במרכז, אבל עדיין היא מנותקת ודיסקרטית – אתם יכולים לארוז תיק קטן עם כמה דברים אלמנטריים עבור כמה שעות ולבוא להתפנק בצימר יוקרתי בכפר סבא.

המטרה לשהותכם יכולה להיות יום נישואין או יום הולדת או כל סיבה למסיבה מה שאתם צריכים בעיקר זה פרטנר טוב ולהגיע עם מצב רוח טוב ואנרגיות חיוביות, שיהיה בחדר כיבודים, יין איכותי וכמה פינוקים רומנטיים ואתם ממש מסודרים.
כאשר תשכירו חדרים לפי שעה בכפר סבא בדרך כלל לא תפגשו בבעל הצימר והמפתח יחכה לכם בנקודת איסוף מוסכמת מראש או שתקבלו את המפתח מהתיירן אבל תחת מעטה של תריסים מוגפים. החדר מושכר עבור מספר שעות והתשלום מבוצע בדיסקרטיות ובאנונימיות מוחלטת ובדרך כלל במזומן.

חדרים לפי שעה בכפר סבא