חדרים לפי שעה באביטל

חדרים לפי שעה באביטל

בעמק יזרעאל, סמוך למרגלותיו של הר גלבוע היפהפה, שוכן מושב אביטל. מדובר ללא ספק במושב ציורי ומיוחד במינו. אוכלוסיית אביטל מונה כ- חמש מאות תושבים והקהילה המקומית מנהלת אורח חיים המחבר בין דתיים, מסורתיים וחילוניים. תושבי מושב אביטל מרכיבים את הפסיפס הישראלי במלוא הדרו. הנוף המקסים המקיף את המקום, משרה על מושב אביטל אווירה תמידית של ארץ ישראל הישנה והטובה. בשנת 2013, מושב אביטל יציין שישים שנה להקמתו. התושבים הראשונים, אשר היו עולים מטורקיה ומפרס, עלו על הקרקע באביטל בשנת 1953. במרוצת השנים הצטרפו לבני דור המייסדים עולים נוספים מכורדיסטן. למעשה, מושב אביטל היה לחלוץ המושבים בחבל תענך. חבל תענך הינו אזור התיישבות בגליל אשר גרים בו כיום כ- ארבעת אלפים תושבים. כל יישובי החבל, כמו גם מושב אביטל, שייכים למועצה אזורית גלבוע.

מה חשוב שתדעו אודות חדרים לפי שעה באביטל?
כל זוגיות מוצלחת מושתת בעיקרה על רגשות הדדיים, על משיכה פיזית ונפשית ועל המון נתינה והענקה. על מנת שהזוגיות תצלח ותלבלב, צריך לתדלק אותה כל הזמן מחדש באנרגיות חיוביות, היא זקוקה לאנרגיות מתחדשות של שני הצדדים כאחד. יש כאלו שיכולים להרשות לעצמם לטוס לרומא ויש כאלו שיכולים להרשות לעצמם לנסוע לבית מלון יוקרתי על מנת להשקיע בזוגיות שלהם ולקבל זמן איכות ביחד ופרטיות מרבית, אנו פונים לזוגות מבינכם שאין להם תקציב לטוס לרומא או ללכת לבית מלון – בשבילכם יש לנו פתרון מצוין – למה שלא תשכרו חדרים לפי שעה באביטל?

כשאנו אומרים לכם "תשכירו חדרים לפי שעה באביטל", בוודאי המחשבה הראשונה שעולה לכם בראש כי מדובר על חדר סטנדרטי במקום נידח ושומם, שנמצא בפאתי לב תעשייה אפרורי, שאליו בורחים גברים אשר בוגדים בנשים שלהם, אך המציאות היא רחוקה אלפי מונים מן הדמיון המתעתע שלכם. האמת היא כי חדרים לפי שעה באביטל נמצאים למרגלות הר הגלבוע היפהפה, בין הרים מוריקים, הכל צומח ופורח, צימרים כפריים וסוויטות יוקרתיות, בצימרים יש ג'קוזי, מיטת אפריון רחבת ממדים, טלוויזיה גדולה, מטבחון מאובזר, נוף פסטורלי ועוד מגוון פינוקים רומנטיים רק בשבילכם.

חדרים לפי שעה באביטל